UTS » Блог » Правила прийому передачі вантажу до перевезення

Правила прийому передачі вантажу до перевезення

Правила прийому передачі вантажу до перевезення

У всьому світі діє надійний і добре налагоджений режим безпеки перевезень товарів і пошти, при якому вони повинні бути фізично перевірені. Мета полягає в тому, щоб гарантувати відсутність предметів, які внесені до списку заборонених для перевезення конкретним транспортом, або для ввезення / вивезення з конкретних країн. У ланцюжку поставок окремі учасники здійснюють контроль безпеки і захищають вантажі від незаконного втручання протягом усього шляху їх слідування. Ці зобов’язання на себе беруть логістичні компанії, які оформляють акт «прийом передача вантажу».

Основні документи при передачі вантажу

Фізичний огляд може проводитися тільки уповноваженим агентом. Надійний  ланцюжок поставок забезпечує високу ступінь безпеки, в той же час полегшуючи торгівлю, уникаючи дублювання контролю і уникаючи концентрації контролю в аеропортах і терміналах. Багато транспортні накладні видаються водієві. Для складання акта «прийом передача вантажу» знадобитися надати:

Організація оплати товару, митних зборів на увазі надання даного документа. Той, хто ним володіє, по суті одержувач (можливо проміжний). Подача заявки на відкриття ліцензій теж вимагає пред’явлення даного документа. У ньому містяться деталі і умови поставок. Наприклад, там знаходитися інформація про вантажоодержувача, відправника, місці доставки, вартості товару.

Логістична компанія використовує даний лист для правильної розстановки товарів в кузові авто. Також його передають водієві, або іншим перевізникам (якщо буде проводитися авіа, або доставка поїздом). Там прописується загальна вага, а також інші заходи вимірювання. Вказується маркування, спеціальні інструкції щодо поводження з товарів. Дуже важливо дотримуватися інструкцій, щоб не нашкодити.

Багато країн і їхні уряди забороняють в’їзд товарів без сертифіката виробництва. Це обумовлено місією забезпечення безпеки громадян, а також для постачання тільки якісних товарів на прилавки магазинів. Видаються сертифікати в консульствах, чи торгових палатах.

На додаток до типової форми сертифікату походження може знадобитися спеціальний документ для країни, в яку здійснюється ввезення. Часто ці документи видають прямо на митниці країни.

Існує три загальних коносамента: наземний, морський і повітряний. Він може бути підготовлений логістичною компанією або ви можете зайнятися його оформленням самі. Це договір поставок між перевізником і відправником. У ньому також перебувати інформація про одержувача, відправника, ціну та умови оплати. Нерідко документ служить квитанцією на товар.

Якщо товари вважаються небезпечними вантажами, необхідно докласти відповідний бланк до вашого відправлення. Перевезення небезпечних вантажів або матеріалів може бути складним завданням.

Як оформляти акт прийому-передачі вантажів?

Форма приймання-передачі товарів повинна включати такі дані:

  1. Назва контракту (договору) «прийом передача вантажу».
  2. Дата.
  3. Номер запису журналу в логістичної компанії.
  4. ПІБ покупця.
  5. ПІБ продавця.
  6. Найменування товару.
  7. Одиниця виміру (кількість, вага та інші).
  8. Ціна за одиницю і сума за весь товар.
  9. Згода оплачувати ПДВ.

Також вказуються особисті дані компаній (банківські номери, телефони, електронна пошта). Ставитиметься печатка і підпис людини, яка готувала акт.

Задати питання
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Вибрати авто
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Розрахуємо вартість перевезення вашого вантажу за 15 хвилин
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Наші контакти
Нашу адресу
Київ, вул. Дегтярівська, 48