UTS » Блог » Вантажі, що перевозяться в контейнерах автотранспортом

Вантажі, що перевозяться в контейнерах автотранспортом

Вантажі, що перевозяться в контейнерах

Вантажі, що перевозяться в контейнерах – це товари, що можуть бути доставлені збірним способом в одній ємності. Це можуть бути збірний поставки, або для одного одержувача. Контейнерні вантажоперевезення невіддільні від машинних перевезень, тому як це кінцевий вигляд транспортування. Більшість міжнародних транспортних угод проводиться за допомогою автомобільних перевезень.Контейнери дозволяють легко перевозити товари залізничним, автомобільним і морським транспортом, оскільки вони легко поміщаються на різні види транспорту. Але головним все одно залишається автомобільний транспорт. Контейнери виготовляються стандартних розмірів і можуть ефективно транспортуватися на великі відстані одним авто без повторних разгрузок.

Які вантажі можна перевозити в контейнерах?

Вантажі, що перевозяться в контейнерах:

  1. Продовольство.
  2. Лісові товари.
  3. Зерно.
  4. Різні металеві вироби.
  5. Будівельні матеріали.
  6. Продукція з чавуну і сталі.
  7. Транспортні засоби та аксесуари.
  8. Хімічна промисловість.
  9. Металеві і неметалеві руди.
  10. Текстильні вироби.

Автомобільний транспорт – це класичний спосіб доставки, який залишається універсальним варіантом, добре відповідає багатьом потребам

Яким автотранспортом здійснюється транспортування контейнерів?

Для особливих цілей, таких як транспортування рідин або харчових продуктів, використовуються рефрижераторні контейнери, цистерни, авто з дахом і контейнери з бічними стінками. Доставка може проводитися в:

  1. Платформа – це спеціалізований транспортний засіб, призначений для перевезення техніки, в тому числі дорожньо-будівельної, а також для перевезення різних великовагових, негабаритних вантажів і довгомірного прокату.
  2. Вантажні бортові авто – це найбільш практичний і зручний вид. Завдяки універсальній конструкції кузова автомобіля може проводитися завантаження маніпулятором..Напівпричепи, тягачі контейнеровози. Найбільш поширені причепи-контейнери 20-футові і 40-футові. Розміри напівпричепа-контейнера відповідають стандартним розмірам транспортних контейнерів.
  3. Рефрижератори крім надійної ізоляції зовнішніх стін мають власну систему охолодження, завдяки чому повністю незалежні від навколишнього середовища. З їх допомогою продукти глибокої заморозки можна без втрати якості транспортувати на великі відстані.

Будь то морський, залізничний або повітряний транспорт, автомобільна перевезення контейнерів буде відкривати і закривати маршрут до об’єкта.

Види контейнерів для перевезення вантажів автотранспортом

Контейнери для сухого зберігання – це стандартні транспортні контейнери, які використовуються для перевезення сухих матеріалів, зазвичай довжиною 10 футів, 20 футів і 40 футів. Два найважливіших і найбільш часто використовуваних розміру: 20-футовий і контейнер 40 футів. Є кілька типів транспортних контейнерів:

  1. Ізольований контейнер, який є водонепроникним і ізольованим за своєю конструкцією.
  2. Контейнер з провітрюванням, призначений для фруктів, овочів. Вони не обов’язково мають потребу в низькій температурі 
  3. Контейнер для генеральних вантажів, що підходить для більшості видів вантажів, електронного обладнання, хімічних матеріалів та медичного обладнання.
  4. Контейнери-рефрижератори використовуються для перевезення м’яса, фруктів, овочів і так далі.

Крім того, існують контейнери спеціального призначення, які можна вибрати залежно від потреби (найчастіше до 5 тонн). Вони включають:

  1. Для перевезення автомобілів.
  2. Контейнер з відкритим верхом.
  3. Для сипучих вантажів.
  4. Контейнер-цистерна ISO, який використовується для хімічної рідини або небезпечної рідини.Для перевезення тварин.
  5. Контейнер з плоскою стійкою.
  6. Для перевезення одягу.

Вантажі, що перевозяться в контейнерах, практично не мають ніяких обмежень по завантаженню і вивантаженню.

Як розрахувати вартість перевезення вантажів у контейнерах?

Переміщення товарів з одного місця в інше ніколи не буває безкоштовним. Вам знадобляться пакувальні матеріали, вантажники (робочі), водії, автомобілі та складські приміщення.Чим більше навантаження і чим більше відстань, тим вище вартість. Але вага і відстань – не єдині два фактора, які впливають на транспортні витрати. Є кілька інших факторів, які суттєво впливають на вартість перевезення. Нижче наведені деякі з важливих факторів:

Транспортування товарів починається з упаковки, адже не можна просто випадково занурити речі у вантажівку і виїхати. Вам знадобляться відповідні пакувальні матеріали, які можуть знадобитися для покупки. Упаковка забезпечує збереження і збереження ваших товарів, але також збільшує обсяг і вага. Також від способу транспортування залежить вид упаковки. Приклад: автомобільний і повітряний транспорт пред’являють різні вимоги до упаковки, що може істотно вплинути на вартість транспортування.

Вибір правильного виду транспорту має першорядне значення при переміщенні товарів. Тут необхідно враховувати дві речі: час у дорозі (час, необхідний для досягнення пункту призначення) і витрати, пов’язані з обраним видом транспорту.

Ціни на паливо постійно змінюються. Це може істотно вплинути на ваші транспортні витрати незалежно від того, який вид транспорту ви вибрали.

Переміщення товарів вимагає робочої сили і грошових витрат на робочу силу. Вам знадобиться команда навчених і досвідчених людей, щоб виконати роботу – упакувати, маркувати і класифікувати, а також завантажити і розвантажити товар в пункті призначення. Чим більше буде перевезено товарів, тим вище будуть витрати.

При транспортуванні товарів на великі відстані їх, можливо, доведеться зберігати в надійно охороняється сховище з контрольованим кліматом. Навіть після розвантаження в пункті призначення вони можуть деякий час зберігатися на складі.

Ніколи не можна виключати ризик пошкодження, втрати та крадіжки, незалежно від того, наскільки обережні робочі під час навантаження, розвантаження і транспортування.

Документи при транспортуванні в контейнері вантажів

Хоча більшість цих документів є обов’язковими, деякі з них залежать від типу вантажу, який ви відправляєте, а також від місця, звідки і куди ви відправляєте. Найважливіші документи:

  1. Рахунок-фактура.
    Комерційний рахунок-фактура є одним з найбільш важливих документів на вантажі, що перевозяться в контейнерах. Рахунок-фактура, який виставляє продавець (експортер) покупцеві (імпортеру). Він потрібен у процесі митного оформлення.
  2. Товарна накладна.
    Пакувальний лист є ще одним важливим документом. Це детальний огляд вантажу, зазначеного в комерційному рахунку-фактурі. Він також включає інформацію про те, як посилка була упакована.
  3. Експортно-імпортна митна декларація на вантажі, що перевозяться в контейнерах.
    Експортна або імпортна митна декларація призводить докладні відомості про товари. Декларація використовується для митного оформлення та розрахунку мит або податків, які застосовуються до вантажу.
  4. Транспортна накладна.
    Коносамент є докладний документ на вантажі, що перевозяться в контейнерах. Це договір перевезення, в який включені важливі деталі по відправці.
  5. Сертифікати (виробничі, фітосанітарні).
    Залежно від типу вашого вантажу вас можуть попросити надати один з таких сертифікатів: сертифікат виробництва на вантажі, що перевозяться в контейнерах; сертифікат власності; фітосанітарний сертифікат; авіа або ж / д накладна; сертифікат про прибуття і схема маршруту; сертифікат походження. Це важлива форма, оскільки вона допомагає визначити, чи підходять товари для імпорту, якщо вони обкладаються митом.
  6. Подача документів про безпеку імпортера (місцеві митні вимоги).
    Для вашого вантажу може знадобитися заповнення декларації безпеки імпортера. Цей документ являє собою митне і прикордонне постанову на вантажі, що перевозяться в контейнерах.
  7. Акредитив.
    Акредитив є основним засобом платежу в міжнародній торговій угоді. Продавець має подати необхідні документи на вантажі, що перевозяться в контейнерах в заздалегідь встановлений термін. Акредитив включає таку інформацію, як опис, а також кількість товарів, технічний опис.

Документи для перевезення вантажів в контейнерах по Україні

Вас бентежать такі терміни, як коносамент, повідомлення про прибуття або акредитив? Вам складно зрозуміти, що ці документи означають для вашого вантажу, що перевозиться в контейнерах? Що ж, не хвилюйтеся – ми тут, щоб допомогти вам і пояснити, з якими важливими транспортними документами ви можете зіткнутися або які необхідно враховувати при відправці вашого вантажу в інше місто по Україні. Головний документ для відправки вантажу в контейнері – це товарно-транспортна накладна.Документи для міжнародних перевезень вантажу в контейнері

Документи на вантажі, що перевозяться в контейнерах для міжнародних доставок:

  1. Коносамент – основний документ. Він ідентифікує відправника, одержувача, найменування та кількість товару.
  2. Для доставки комерційних вантажів – комерційний рахунок-фактура. Він містить повнішу інформацію про вантаж, включаючи ціну, кількість, найменування товару.
  3. Для пересилання особистих речей потрібен – пакувальний лист. Він містить список предметів і їх приблизну вартість. Деякі компанії також вимагають виставлення рахунків на вантажі, що перевозяться в контейнерах в особистих цілях.

Для прийняття та підтвердження всіх документів на митниці, комерційні рахунки і пакувальні листи повинні бути англійською мовою, а також містити таку інформацію:

  1. Вартість (курс обміну на день відвантаження)
  2. Повне найменування та адреса відправника вантажу, товарних продуктів – ідентифікаційний номер компанії.
  3. Повне найменування та адреса вантажоодержувача.
  4. Детальна специфікація товару.
  5. Кількість вантажу.
  6. Вага грузу.
  7. Місце походження товару (країна-виробник).

Додаткові документи на вантажі, що перевозяться в контейнерах в залежності від товару і країни походження:

  1. Пакувальний лист (Packing List) – з повним описом: кількість, вагу, пакувальний матеріал.
  2. Сертифікат обробки (сертифікат фумігації) – сертифікат, який підтверджує, що товари і пакувальні матеріали були оброблені після завантаження в контейнер і що вантаж захищений від зараження.
  3. Спеціальні документи – залежно від товару і країни походження.
  4. Сертифікат походження.
  5. Декларація упаковки.
  6. Декларація про небезпечні вантажі – небезпечні матеріали.

Також можуть знадобитися консульські легалізовані документи на вантажі, що перевозяться в контейнерах. За великим рахунком, багато хто з цих документів містять одну і ту ж інформацію – покупець, продавець, відомості про товар і інше. Але кожен документ грає свою роль, і важливо не тільки переконатися, що інформація точна, але і узгоджена за всіма примірниками.

Переваги контейнерних перевезень автомобільним транспортом

Доставка автотранспортом має такі переваги:

  1. Можна вибирати час поставки (гнучкий графік).
  2. Висока швидкість доставки.
  3. Товари швидко доставляються на короткі і середні дистанції.

Доставка автотранспортом має кілька недоліків:

  1. Великі поставки товарів потрібно розділити на кілька авто.
  2. Вартість доставки вище, ніж перевезення морем або поїздом.

Також, на вантажі, що перевозяться в контейнерах, дуже впливають дорожні умови, але в більшості випадків вдається заздалегідь спрогнозувати погодні умови і розрахувати час доставки. Дізнатися скільки буде коштувати  перевезення меблі в такий спосіб, чи варто вибирати цей метод доставки, чи допускається маса вашого вироби для транспортування можна на сайті або за телефоном, вказаним в контактах.

Задати питання
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Вибрати авто
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Розрахуємо вартість перевезення вашого вантажу за 15 хвилин
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Наші контакти
Нашу адресу
Київ, вул. Дегтярівська, 48