UTS » Блог » Поради для надійної упаковки речей для переїзду

Поради для надійної упаковки речей для переїзду

Чи знали ви, що упаковка при переїзді – це найважливіший етап? Саме ця процедура допомагає зберегти цілісність речей. Плануючи переїзд, упаковка речей повинна стояти на одному з перших місць у вашому проекті. Найчастіше, проводиться збір речей за категоріями, або призначенням. Наприклад, сортування по кімнатах. Також виділяють цінні та речі першої необхідності, які обов’язково потрібно упакувати окремо від інших.

Підготовка матеріалів

Використовуйте такі матеріали для упаковки:

  1. Пакети та мішки. У будівельних поліетиленових мішках можна доставити м’які невибагливі речі. Наприклад, речі, постільна білизна, подушки та ковдри, штори.
  2. Ящики. Ви можете знайти дешеві в Інтернеті, купити їх у відділенні пошти, або попросити безкоштовні ящики в торгових точках. Вам знадобляться різні розміри, так як будуть речі легкі і важкі, а приблизна вага коробок повинна зберігатися на одному рівні.
  3. Папір. Саме папером, газетами заповнюють порожній простір в коробках, щоб речі не рухалися в момент транспортування.
  4. Пузирчаста і стрейч-плівка. Вона захистить крихкі речі, або занадто великі, які не можна упакувати в коробку.

Також знадобиться скотч, стрічки або мотузки і ножиці. Говорячи про квартирний переїзд, упаковка – це запорука успіху.

Як упаковувати різні предмети?

Збираючи речі, постарайтеся об’єднати їх за призначенням. Не забудьте промаркувати коробки для переїзду. Наприклад, на коробці, яку ви зібрали з ванної кімнати, може бути написано: «Ванна / косметика / не перевертається». Далі ми більш детально розглянемо види і способи упаковки для різних предметів.

Меблі

Як упакувати меблі при переїзді? Надійна упаковка меблів при переїзді дозволить зберегти в цілісності поверхні меблевих фасадів і оббивки. Для цього використовуйте бульбашкову або звичайну стрейч-плівку і скотч.

Побутова техніка

Побутова техніка вимагає дбайливого транспортування, адже удари можуть не просто пошкодити каркас, а й вивести прилад із ладу. Великі предмети потрібно обгорнути пухирчастої плівкою, або стислій папером. Дрібні – упакувати в коробки і запобігти зсуву. Багато людей зберігають упаковку великих побутових приладів, так як це зберігає їх гарантію (якщо вона у вас є – використовуйте оригінальні матеріали).

Крім того, деякі побутові прилади, такі як холодильник, неприпустимо перевозити в горизонтальному положенні. Такі моменти обов’язково потрібно врахувати.

Посуд і крихкі речі

Як упакувати посуд при переїзді? Кухонне приладдя, крихкі речі запаковують індивідуально в папір або бульбашкову плівку. Далі відправляються в коробку і фіксуються, щоб в момент доставки не було «стрибків».

Побутова хімія та косметика

Постарайтеся максимально позбавиться від побутової хімії, або ізолювати її від інших предметів, щоб уникнути пролиття і псування інших речей. Упакуйте індивідуально кожен флакон з хімією або засоби для тіла і обличчя в плівку, або пакет. Також можна скотчем проклеїти механізм відкривання, щоб запобігти проливання. І хімія, і косметика повинні перевозитися в різних коробках.

Предмети побуту

Самі часто використовувані предмети потрібно скласти в окрему сумку або коробку. Її також потрібно виділити від інших коробок кольором паперу, або написами. Вона вам знадобиться в перші години в новому будинку.

Документи і книги

Документи і книги перевозяться в коробках. Упаковка коробок для переїзду з книгами і документами може включати обгортання плівкою, щоб захистити їх від вологи. Потрібно стежити, щоб не було перевантаження в одній коробці.

Цінні речі

Цінні для вас речі бажано упакувати в бульбашкову плівку, або папір і завантажити в одну коробку. Її потрібно промаркувати, або обернути відмінною папером / плівкою. Ви можете перевезти її особисто, не передаючи вантажникам.

Одяг

Квартирний переїзд з упаковкою речей – це популярна послуга, яку замовляють найчастіше. Але багато хто воліє самі упаковувати особисті речі. Одяг відмінно переносить доставку як в коробках, так і в мішках.

Кілька простих порад

Щоб бути впевненим, що ви і ваші речі будуть доставлені до місця призначення цілими, упаковка при переїзді повинна бути організована грамотно і ефективно. Кілька простих порад:

  1. Приберіть безлад.
    Упаковка речей при переїзді повинна плануватися за кілька тижнів до того, як ви почнете збиратися. Викиньте непотрібні папери і предмети, продайте їх онлайн, поверніть взяті в борг або пожертвуйте акуратно використані речі.
  2. Упакуйте коробки так, щоб одна людина могла їх безпечно підняти.
    Книги та інші важкі предмети слід пакувати в невеликі коробки. Перш ніж ящик заповниться, і ви його заклеїли, перевірте, що він легко піднімається. Коли коробка стане досить важкою, щоб її могла  безпечно підняти одна людина, саме час закрити її. Не варто перепрацьовувати, або змушувати вантажників носити 1 коробку удвох, це тільки забере час.
  3. Будьте обережні при пакуванні великих скляних предметів.
    Перед тим як обернути великі картини і дзеркала, використовуйте малярський скотч, щоб сформувати хрестик на склі. Оберніть ці предмети рясно і переконайтеся, що всі порожні місця в картонній коробці заповнені папером або іншим матеріалом, який зводить до мінімуму рух.
  4. Уникайте упаковки небезпечних матеріалів.
    Небезпечні матеріали небезпечно перевозити, і більшість транспортних компаній їх все одно не беруть. Перед переміщенням з вогнепальної зброї необхідно звільнити всі боєприпаси. Злийте з газонокосарок і обладнання весь бензин і газ, і зберіть всі ємності з деревним вугіллям, газом, пропаном або іншими легкозаймистими матеріалами. Також сюди входять засоби для чищення, свічки, пестициди, вогнегасники та батареї.
  5. Просіть про допомогу.
    Не варто задіювати друзів і сім’ю для великого переїзду. Якщо ви не можете зробити більшу частину роботи самостійно, і у вас багато великих і важких предметів, то скористайтеся послугами логістичної компанії. Фахівці з перевезень володіють знаннями, обладнанням і досвідом, щоб завантажувати і перевозити важкі предмети без травм і пошкоджень.

Якщо ви задаєтесь питанням, як упакувати речі при переїзді, то ви потрапили за адресою. За допомогою цих порад, пакування при переїзді не стане для вас проблемою, воно дозволяє організовувати безпечну передислокацію для вас, вашої родини і ваших особистих речей. Не соромтеся звертатися до нас за додатковими консультаціями та послугами доставки.

Задати питання
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Вибрати авто
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Розрахуємо вартість перевезення вашого вантажу за 15 хвилин
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Наші контакти
Нашу адресу
Київ, вул. Дегтярівська, 48