UTS » Блог » Принцип роботи гідроборта: схема, можливі причини несправності

Принцип роботи гідроборта: схема, можливі причини несправності

Принцип роботи гідроборта

Гідроборт – це строго регулюється обладнання для установки на автомобіль / причіп. Виробники, установники і постачальники схем гидробортов несуть юридичну обов’язок гарантувати, що агрегати сконструйовані і встановлені відповідно до стандартів, а також забезпечені інформацією, що дозволяє їх безпечно використовувати. Кожна сторона в ланцюжку поставок грає життєво важливу роль в наданні гідроборта, щоб гарантувати його безпеку у використанні. У разі поломки схеми гідроборта ви повинні бути впевнені, що зможете швидко її відремонтувати, мінімізувати час простою і повернути свій автомобіль на дорогу. Знаходження авто на сервісі через несправний гідроборта може дорого обійтися вам у вигляді упущеної вигоди.

Як правильно обслуговувати схеми гідроборта?

У 1980-х роках німецька компанія Teha розробила перший гідроборт, що приводиться в рух електродвигуном. До кінця десятиліття з’явився гідроборт з гідравлічним приводом, що дозволяє водіям виконувати свою роботу без помічника. Це також знизило ручна праця і пов’язані з цим ризики травм і пошкодження товарів. Підйомні ворота з гідравлічним приводом дозволяли транспортувати важкі вантажі, а гідроборт служив мостом між вантажним приміщенням і підлогою складу.Під час підйому і закривання єдине, що ви повинні чути – це звук гідравлічної системи. Будь-який інший звук (скрегіт, дряпання) необхідно ретельно вивчити, щоб запобігти серйозні пошкодження. Регулярно перевіряйте пилозахисні чохли, що захищають циліндри від ударів каменів і погодних умов. Ремонт гидробортов проводиться на спеціально обладнаних станціях кваліфікованими фахівцями, які відновлюють його роботу в найкоротші терміни. Послуги з технічного обслуговування:

Ми рекомендуємо вам виконувати «другорядне обслуговування» схеми гідроборта щоквартально або, якщо це неможливо через брак часу – комплексне обслуговування щорічно. Великою перевагою щоквартального виконання дрібного обслуговування є те, що це значно знижує ймовірність виникнення проблем під час руху, оскільки виникають дефекти будуть вчасно помічені. Два аспекти для продовження терміну служби схеми гідроборта:

Щоб схема гідроборта перебувала в максимально робочому стані, важливо регулярно змащувати її. Гідроборт, який правильно змазаний, буде рухатися з мінімальним тертям. Мастильні ніпелі (прес-маслянки) розташовані на кінцях штифтів у всіх точках повороту. Спочатку ретельно очистіть гідроборт, щоб мастильні ніпелі (прес-маслянки) були чистими. Всі шарніри повинні мати маслянку, що захищає від піску і солі. Втулка для мастила – це невелика кількість змащення, розтікається навколо ущільнення.

Переконайтеся, що всі прес-маслянки (прес-маслянки) дійсно пропускають мастило до зовнішнього кільця шарнірних підшипників, і замініть несправні прес-маслянки. Якщо встановлена ​​автоматична центральна система змащення, перевірте, чи всі трубопроводи і ніпельні з’єднання знаходяться в хорошому стані і чи отримують необхідну  кількість мастила. На гідроборт з розсувною  опорою не можна змащувати розсувну систему з прямокутними трубами. Скоби ковзання з круглими скобами ковзання необхідно змастити консистентним мастилом по всій внутрішній поверхні.При нормальному використанні рекомендується робити це чотири рази на рік. Завжди використовувати безкислотне  мастило. Перевірте замок платформи.

Перевіряйте щотижня:

  1. Перевірка інформаційного коду.
  2. Етикетка та інші елементи, пов’язані з безпекою.
  3. Переконайтеся, що перемикачі зовнішнього управління і додаткового управління належним чином повернулися в нейтральне положення.
  4. Огляньте кришки шафи управління і гідравлічної групи. Вони все ще присутні і не пошкоджені?
  5. Очистіть гідроборт. Увага! Протягом перших шести тижнів після установки гідроборта не слід очищати його за допомогою мийки високого тиску, так як це видаляє мастило.
  6. Після очищення за допомогою мийки високого тиску необхідно змастити всі точки змащення.

Наступне обслуговування схеми гідроборта повинно проводитися щоквартально:

  1. Перевірте шланги та замініть ті, на яких є мікротріщини; часто це ознака того, що гумова оболонка висихає і стає крихкою.
  2. Перевірити фільтр і при необхідності замінити.
  3. Перевірити проводку.
  4. Перевірити витікає пальне.
  5. Перевірити механічні частини; провис в шкворнях і втулках.
  6. Очистіть гідроборт і ретельно змастіть його мастилом, як і при інших типах перевірки.

Наступне технічне обслуговування схеми гідроборта необхідно проводити щорічно:

  1. Замініть масло і промийте гідравлічну систему.
  2. Перевірити шланги на предмет затвердіння і мікротріщин; замініть негайно, якщо виявили.
  3. Замінити масляні фільтри.
  4. Перевірте електричну систему, включаючи проводку, батареї, запобіжники і контактні точки.
  5. Перевірте гідравлічну систему і при необхідності замінити шланги і клапани.
  6. Перевірте механічну систему (люфт в пальцях і втулках).
  7. Після очищення ретельно змастіть схему гідроборта мастилом.

Список можливих несправностей гідроборта

Зламаний або пошкоджений гідроборт – це погана новина для кожного, його помилки в роботі не можна ігнорувати. Схема гідроборта корисна для операторів вантажівок, які безпечно і надійно переміщують вантажі в свої автомобілі і з них. Але наслідки неправильного обслуговування або затримки в обслуговуванні  / ремонті можуть нанести набагато більший збиток. Якщо схема гідроборта відмовляє:

  1. Відкрийте балку під блоком управління.
  2. Переведіть робоче положення в аварійному режимі.
  3. Натисніть і утримуйте O і C не менше 5 секунд (поки не припиниться звуковий сигнал).
  4. Натисніть кнопку функції.
  5. Щоб вимкнути аварійний режим роботи: натисніть і утримуйте O і C не менше 1 секунди.
  6. Закрийте балку і їдьте до найближчого партнера по обслуговуванню.

Якщо ви є роботодавцем або приватним підприємцем, що надає підйомне устаткування для використання на роботі, або якщо ви контролюєте використання підйомного обладнання, то ви несете юридичну відповідальність за  підйомне устаткування відповідно до Правил підйомних робіт і іншого підіймального устаткування. Потрібно, щоб підйомне устаткування було:

Роботи, що виконуються з пристроєм, повинні бути сплановані, організовані і виконані належним чином навченими людьми. Схема гідроборта повинна постійно «ретельно перевірятися» компетентною особою або службою. Перевірки схеми гідроборта повинні проводтися не частіше одного разу на шість місяців. Список причин несправностей:

  1. Повільний підйом або зовсім не опускається борт.
  2. Відмова роботи від заливки занадто густого масла.
  3. Не до кінця закривається або піднімається гідроборт через недостатню кількість масла.
  4. Не працюють ножні кнопки (відійшов контакт).
  5. Відмова роботи від забруднень гідросистеми.
  6. Чи не відключається мотор насоса.
  7. Піднімає борт довільно.

Досить часто перевірки проводяться страховою компанією або сервісним центром по перевірці схем гідроборта, яка була залучена до субпідряду іншою компанією. Або це можуть робити співробітники логістичної компанії за умови, що вони мають достатній досвід. Регулярне профілактичне обслуговування може вирішити більшість проблем.

Вантажопідйомність

Різні автомобілі можуть бути оснащені різної вантажопідйомності, чим менше автомобіль, тим меншу вагу він може підняти. Мала вантажопідйомність борту кузова до 17 м. Куб. може мати гідроборт з максимальним навантаженням до 500 кг, об’єм кузова до 25 м. куб. може піднімати за допомогою допоміжного гідророзподільника до 750 кг і автомобілі від 35 м. куб. легко переносять навантаження до 1000 кг.

Здається, що при особистому або офісному переїзді вантажівка з гідро не потрібен, але це не завжди так. Бувають випадки, коли без нього неможливо обійтися. По-перше, при особистому переміщенні вантажу може бути піаніно вагою 250-360 кг або великогабаритний рефрижератор, який може досягати 190 кг. Під час транспортування офісу, в тому числі меблевого, завжди знайдеться багатофункціональний копіювальний апарат, тому без допомоги допоміжної гідравліки завантажити і розвантажити його буде дуже складно.

Вантажі, які можна перевозити вантажівкою з гідро

Вантажівка з гідро в першу чергу призначений для перевезення вантажів на піддонах, які неможливо завантажити через рампу. По-друге, на цих машинах перевозяться банкомати, платіжні термінали, сейфи і навіть автомобілі. Важливим аспектом вибору вантажівки з гідро для перевезення меблів і речей повинен бути зовнішній вигляд меблевого корпусу. Що робити, якщо не відкривається борт? Інструкція проста – віддати авто в майстерню для якісної діагностики. Для цього фахівцям доведеться зняти гідроборт, щоб ретельно оглянути всі деталі.

Задати питання
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Вибрати авто
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Розрахуємо вартість перевезення вашого вантажу за 15 хвилин
Підберемо машину під ваш вантаж і відправимо її на завантаження вже через 2 години
Наші контакти
Нашу адресу
Київ, вул. Дегтярівська, 48